Кривий Ріг захлеснула хвиля порушень виборчого законодавства – Березюк

Кривий Ріг захлеснула хвиля порушень виборчого законодавства – ділиться враженнями голова фракції “Об’єднання Самопоміч” Олег Березюк.

“Я побачив в Кривому Розі, що держава, зокрема ЦВК, не звертає уваги на грубі порушення правил передвиборчої агітації “окремими особами”, і вважаю, що критично важливо це виправити ще на початку цієї кампанії”, – повідомив він.

“Окремі особи” не перестають вражати методами передвиборчої боротьби: спочатку були незаконні борди про галичанський порядок, начебто від “Самопомочі”. Зараз під тиском громади і поліції почала зникати реклама із заднього скла міських таксі. Останнє – велика заслуга “Опори”, яка до речі ще виявила, що “чинний міський голова” активно використовує у власних інтересах масштабну бюджетну програму із надання людям одноразової грошової допомоги у розмірі 500 гривень”, – заявив голова фракції.

“Інновації – замовні статті із заголовками на кшталт “Місцева влада впритул взялась за дороги Кривого Рогу”, або “Криворізька багатодітна мама отримала в подарунок від міста ключі від нової квартири”. Аби обійти закон, у статтях посилаються на таємничого “чинного міського голову”, “криворізького градоначальника”, “голову міста”, і при цьому на фото зображено – звичайно “чинного міського голову”.

Звертаємось до громадських організацій, спостерігачів та міської виборчої комісії: маємо припинити свавілля місцевої мафії”, – закликав він.

Олег Березюк
object(WP_Term)#12936 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини