Кривий Ріг продовжує боротися за призначення нових виборів мера

Сьогодні активісти з Кривого Рогу прибули до Києва, щоб вимагати від Голови Верховної Ради і Президента підписання закону про проведення нових виборів мера міста. Закон, прийнятий парламентом у грудні, все ще не набув чинності, що може загрожувати зірванням строків виборчого процесу. Про це повідомив народний депутат, член фракції «Об’єднання «Самопоміч» Семен Семенченко.

“Криворіжці бояться, що строки проведення виборів будуть зірвані і фактично закон буде неможливо виконати. Але люди не мають наміру здаватися”, – заявив він.

Рішення про перенесення протестів до Києва було прийнято у неділю, 17 січня, на черговому міському Віче, куди прийшли сотні людей, щоб висловити своє обурення.

“На Віче було прийнято рішення з 19 січня 2016 року розпочати безстрокову акцію протесту і безстрокове голодування перед Верховною Радою і адміністрацією Президента, з вимогою підписати Закон про вибори міського голови. Добровольці – чоловіки і жінки різного віку, різних професій, яких об’єднує одне – вони українці та вірять у вільну Україну! 26 січня, після великого криворізького Віче, до добровольців приєднаються ще не менш як 500 криворіжців, для проведення мирних акцій протесту до відкриття сесії Верховної Ради”, – заявив Семенченко.

Семен Семенченко
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини