Криворіжці розпочали голодування: закон про вибори мера досі не підписаний

Сьогодні, 20 січня, восьмеро криворожан оголосили голодування з вимогою до Голови Верховної Ради та Президента підписати закон про дострокові вибори мера. Акція протесту відбувається безпосередньо у будівлі Парламенту, біля кабінету спікера Володимира Гройсмана.

“Президент і спікер грають не на боці людей, а на боці Вілкула”, – повідомив народний депутат, член фракції «Об’єднання «Самопоміч», Єгор Соболєв. “Але це не ігри. Люди не кидають роботу і не приїжджають в інше місто просто так. Люди змушені це робити, коли керівництво держави фактично саботує свої обовязки. Люди будуть з’являтися у Парламенті, Адміністрації Президента, в інших органах управління державою, якщо ті не будуть працювати”, – заявив він.

“Основна проблема – це те, що коли прймається бюджет, він приймається не дивлячись на всі регламентні норми. Але коли Верховна Рада приймає закон в інтересах людей, коли вона замість судів, міліції, ганебного ЦВК стає на бік людей – це рішення намагаються зупинити”, – наголосив народний депутат, член фракції «Об’єднання «Самопоміч» Семен Семенченко.

Активісти звертають увагу на те, що 27 січня закінчується термін підписання для закону спікером, після чого проведення виборів 27 березня, що затверджено законом, стає неможливим.

Єгор СоболєвСемен Семенченко
object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини