Криворіжці голодують, вимагаючи підписів спікера та Президента під законом про вибори

Закон про позачергові вибори мера у Кривому Розі, прийнятий Верховною Радою у грудні, все ще не набув чинності, позаяк ні Президент, ні Голова Парламенту не поставили свій підпис під документом. До Києва приїхали мешканці Кривого Рогу, щоби шляхом протестного голодування висловити своє обурення зволіканням влади у вирішенні критичної ситуації, що склалася у місті.

“До вівторка Гройсман має підписати закон, але ми уже нічому не віримо”, – заявляє один із протестувальників, мешканець Кривого Рогу, Василь Іванц. “Ми залишимося доти, допоки ситуація не буде вирішена. Не дивлячись на всі заяви влади, ми не бачимо бажання підписати цей закон. Зараз ми намагаємось за рахунок власного здоров’я достукатись до чиновників, які нас раз за разом обманюють. Але чому ми повинні це терпіти?”

Протестувальники розташувались у будівлі Верховної Ради, де провели ніч під кабінетом спікера. Голодуючі відмовляються покидати будівлю і заявляють про підготовку акції масового протесту у вівторок, 26 січня, у разі відсутності політичного рішення. За словами мітингарів, велика кількість криворожан підтримує активістів і готується долучитись до протесту у Києві особисто.

object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини