Корупція з видачею дозволів на перевезення досягла апогею

“160 кілометрів дороги в Миколаївській області, якою нещодавно ми їхали у відрядження, довелось долати більше 4 годин. Там не те що дороги, там навіть напрямку місцями буквально нема”, – зазначив народний депутат Іван Мірошніченко. “Сьогодні корупція з видачею дозволів на перевезення досягла апогею: перевізники просто платять хабарі і вантажать автомобілі по максимуму – в результаті існуючі дороги зруйновано, а на нові коштів нема. Так не може тривати далі, тому ми звертаємось до колег по парламенту підтримати наш законопроект №4660-1 і навести лад у цій сфері”.

“Страшна річ: збільшення аварійності на дорогах та смертельних випадків зросла на 25% порівняно з останнім роком. Це відбувається через те, що ніхто не займається ні дорогами, ні безпекою”, – зауважив народний депутат Ігор Діденко. “Сьогодні ми знову піднімаємо питання створення дорожнього фонду, звідки за рахунок коштів, що йдуть від сплати палива, можна було би фінансувати будівництво доріг. Крім цього, ми пропонуємо, щоб 30% автоматично йшло на місцеві дороги”.

“Особливо гостро цей безлад відчувають жителі міст, поблизу котрих знаходяться порти: дороги руйнуються від важких грузових автомобілів, а ні місцева влада, ні поліція не мають підстав перевіряти тоннаж. Замість того, щоб витрачати бюджет розвитку на медицину і освіту, ми вимушені спрямовувати і без того обмежені кошти на те, щоб дороги були в мінімально прийнятному стані”, – наголосив мер Миколаєва Олександр Сенкевич.

object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони