Корупція – міжнародна проблема

“Нашої роботи за нас ніхто не зробить. Ми маємо постійно виконувати своє домашнє завдання, при чому, всі разом – адже без участі громади все марно”- сказав Єгор Соболєв на засіданні Комітету з питань запобігання і протидії корупції, коментуючи виступ директора Transparency International Хосе Карлоса Угаса Санчеса, який свого часу на посаді прокурора посадив за корупцію президента своєї краіни.

“Корупція є проблемою міжнародною. Україна повинна навчитись нищити своїх корупціонерів, а світ має в цьому допомогти. Насправді, ми з міжнародними партнерами говоримо різними мовами одне й те саме: встановити зв’язок з ФБР і групою Олаф, щоб вони разом за НАБУ розслідували чорну бухгалтерію або виведення коштів закордон. Крім цього, дати міжнародних суддів, або принаймні їх виборщиків в антикорупційний суд – бо наразі засудити олігарха неможливо в жодному з українських судів”.

Соболєв також навів приклад Індонезії, в якій саме люди змусили довести розслідування проти президента-корупціонера і його оточення до кінця. Там, як сьогодні розповів гість, саме люди змусили довести до кінця розслідування проти президента-корупціонера і його оточення. “Був момент, коли президент зміг це заблокувати, арештувавши тих, хто вів проти нього розслідування, і тоді люди просто вийшли на вулиці – так корупція в Індонезії отримала смертельний удар на найвищому рівні”, – розповів народний депутат від “Самопомочі” Єгор Соболєв.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Боротьба з корупцією