Контрреволюційні сили роблять все, аби зберегти старе виборче законодавство, – Березюк

Все, що відбувається в країні протягом останнього тижня і, зокрема, сьогодні – це прелюдія контрреволюційного спротиву. Про це заявив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

«Ми до сьогоднішньої хвилини не маємо остаточного переліку змін до закону про вибори. Усе це – не що інше, як супротив до змін», – констатував він.

Депутат зазначив, що робиться все, аби зберегти старе законодавство із змішаною виборчою системою, яка дозволяє провести у місцеві ради необмежену кількість реакціонерів і бандитів.

«Ті, кого партіям не пасує брати у список, підуть і куплять мажоритарку. Щоб цього не допустити, зараз на нараді у голови ВР ми будемо обговорювати зміни до нового закону про місцеві вибори», – повідомив Олег Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини