Конфлікти у суспільстві свідчать про інституційну слабкість держави, – Березюк

Розвиток конфліктних ситуацій у суспільстві свідчать про інституційну слабкість держави. Про це з парламентської трибуни заявив народний депутат, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

“Перший конфлікт – це конфлікт у Кривому Розі, де сила і енергія людей стала на захист їхнього волевиявлення. Другий конфлікт – на кордоні з Кримом, де люди постали проти бездіяльності влади, яка не може захистити народ від окупації. Третій конфлікт – це неробство уряду щодо презентації бюджету та податкової реформи. Немає ніякої співпраці Уряду з Парламентом, щоб презентувати бюджет, який би показав країні, підприємцям та працівникам шлях до їхнього успіху”, – повідомив Березюк.

“Ми повинні сьогодні об’єднатися, демократичні сили повинні довести людям, що влада на боці людей, а не на боці політичної конкуренції і комерційного менеджменту”, – підсумував нардеп.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини