Коли ми побачимо волю ламати олігархічні правила, ми розглянемо пропозиції щодо уряду, – Соболєв

“Об’єднання Самопоміч” готове обговорювати питання формування уряду, однак після того, як буде виконано ряд умов щодо зменшення корупційного олігархічного впливу. Про це з парламентської трибуни заявив народний депутат, член фракції “Об’єднання Самопоміч”, голова антикорупційного комітетут, Єгор Соболєв.

“Нам зараз пропонують посаду прем’єр-міністра, “Самопомочі” пропонують повернутися в коаліцію, “Самопоміч” з цього приводу думає наступне: по-перше і Президент України і партнери по коаліції не раз обманювали всіх нас впродовж останніх півтора роки. Звична практика запропонувати щось через прес-службу, далі домовитися вночі і все зробити інакше”, – повідомив нардеп.

“Тому до розгляду будь-яких пропозицій “Самопоміч” чекає наступних простих рішень: рішення номер один – призначення незалежного генерального прокурора, який не буде ані другом Президента, ані другом Парламенту, але генеральним прокурором країни. Рішення номер два – призначення справжньої ЦВК, яка буде рахувати голоси, а не обслуговувати, як вона це робить з часів Януковича. Рішення номер три – ухвалення того, що ми обіцяли всім виборцям, нового справедливого закону про вибори, за яким виборець змоеже обрати як політичну партію, так і конкретного кандидата в ній за системою відкритих списків”, – заявив він.

“Що ми бачимо в усіх цих танцях навколо прем’єрської посади? Бажання дотанцюватися до осені, тому що кожен день перебування на цих посадах приносить конкретні хабарі, конкретні прибутки керівникам держави. А далі купувати за ці гроші округи. Тому, як тільки ми побачимо волю ламати олігархічні правила, починаючи від генерального прокурора і закінчуючи новим законодавством про вибори, ми з задоволенням розглянемо всі інші пропозиції, в тому числі по уряду”, – підкреслив парламентар.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#12927 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#12928 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12929 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Боротьба з корупцією