Коаліцію зруйнувала корупція, – Соболєв

Для розуміння причин політичної кризи, потрібно усвідомлювати: “Коаліцію зруйнувала корупція” – заявив Єгор Соболєв, депутат від фракції “Самопоміч” в ефірі Свобода Слова”.

“Ми бачили велику корупцію в державних підприємствах, ми спостерігали суцільний саботаж в роботі генеральної прокуратури. Саме в день призначення на позицію генпрокурора Віктора Шокіна коаліція почала нищитися – тому що тоді “Самопоміч” сказала – “Ні, ми не хочемо призначення цього генпрокурора – добра не буде.” – пояснив Єгор Соболєв початок політичної кризи.

При утворенні коаліції була домовленість – якщо хоч одна політична сила коаліції “проти”, то питання буде обговорюватися, щоб знайти консенсус. Цього не сталося.

“Президент пішов за голосам опозиційного блоку та інших уламків партії регіонів.” – пояснює Єгор:

“А далі було намагання замість надання місцевому самоврядуванню повноважень – забрати їх, поставивши префектів. Далі була страшна історія з бюджетом на 2016 рік. Спікер Парламенту дуже влучно сказав, що після прийняття бюджету він почав його аналізувати. Це страшне зізнання. Бюджет приймали наосліп. Ніхто не знав насправді, за що голосує.” – і це була передостання крапля, останньою був удаваний провал відставки Уряду, з опозиційним блоком у головній ролі.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини