Коаліцію треба зберегти, але позиція «Самопомочі» щодо Конституції залишиться незмінною, – Березюк

Запропонований проект змін до Основного закону – це зневага до місцевого самоврядування, і його ухвалення призведе до двовладдя на місцях. Про це заявив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, коментуючи майбутнє голосування за зміни до Конституції України.

Крім того, нардеп зазначив, що у нинішніх умовах ворог може скористатися змінами до Конституції, що призведе до втрати державності.

«Це може бути юридичною зброєю. І обговорювати зміни можна тільки всенародно, а нам не дали навіть можливості ці зміни вивчити й обговорити у парламенті», – зазначає нардеп.

Олег Березюк нагадав, що від початку обрання у парламент «Самопоміч» закликала колег і президента почати широку суспільну дискусію щодо змін у Конституції.

«Натомість проект змін готується кулуарно, у робочих групах обговорюється один текст змін, потім у Раду вноситься інший, підготовлений міфічним “секретаріатом”. Так не має відбуватися, особливо в умовах, коли країну намагаються шантажувати загостренням збройної агресії», – наголосив парламентар.

Також депутат зауважив, що така позиція «Самопомочі» не є руйнівною для коаліції.

«Коаліція має бути збережена у будь-якому разі – це єдиний легітимний орган, який може приймати стратегічні рішення. Але при цьому стратегія “Самопомочі” залишиться незмінною», – повідомив Олег Березюк.

Детальніше читайте тут

Олег Березюк
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини