«Коаліція ще має шанс», – «Самопоміч»

Фракція Об’єднання «Самопоміч» ухвалила рішення залишитись у парламентській коаліції.

«Ми залишаємось в коаліції для того, щоб не дати українській державі під час війни та соціальної напруги скотитися до хаосу та узурпації» – заявив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

Однак, подальша діяльність коаліції можлива лише за однією умови – якщо вона дійсно буде коаліцією партнерів, зазначив нардеп.

«Коли «Самопоміч» не підтримує призначення представника старої прокурорської системи Шокіна Генпрокурором чи Грицака головою СБУ, то треба шукати компроміс, а не йти на сепаратний союз з екс-регіоналами. Якщо значна частина суспільства не сприймає змін до Конституції, то треба шукати компроміс, а не силою продавлювати свій варіант, і, знову ж, компенсувати голоси депутатами з проросійського «Опозиційного блоку». Ми вимагаємо припинити ганебну практику альянсу з силами, що системно доводили країну до знищення», – констатує він.

В іншому випадку, переконані в «Самопомочі», коаліція втрачає сенс існування, і тоді треба чесно заявити українцям про нові союзи.

«Але коаліцію ще можна відновити, якщо між нами відновиться довіра та почуття спільної відповідальності за державу», – заявляють у фракції.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини