Коаліційні розбіжності «Самопоміч» обговорить зі своїми виборцями

Голосування партій коаліції з уламками Партії регіонів є тривожним сигналом, що коаліція «Європейська Україна» починає зникати. Про це заявив заступник голови фракції Об’єднання «Самопоміч», голова Комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв.

«Це почалося ще з голосування за призначення Віктора Шокіна на посаду Генпрокурора, коли замість того, щоб всією коаліцію проголосувати за обрання прокурора на відкритому конкурсі, голоси, яких бракувало в коаліції, просто добрали силами Опозиційного блоку. Тепер це повторюється дедалі частіше. Вчорашній день був особливо показовим», – констатував він.

Депутат зазначив, що непорозуміння виникають дедалі частіше, зокрема немає спільного бачення щодо закону про вибори, щодо антикорупційної політики, прозорості призначень та змін до Конституції, у які закладаються механізми для узурпації влади.

«Ми не хочемо освячувати перетворення Петра Порошенка на Віктора Януковича, адже це шлях в нікуди, який призведе до нових майданів», – констатував Соболєв.

Фракція «Самопомочі» має намір провести дискусію з виборцями, щодо виходу з цієї ситуації.

«Адже є ризик повторення 2005 року, коли “помаранчева” влада розсварилася між собою. Але тоді не було таких державних загроз, які є зараз, не було війни. З іншого боку, займатися імітацією існування коаліції, коли ключові рішення ухвалюють разом з представниками старого режиму, – це теж не правильно. Тому ми будемо говорити про це з людьми, радитися з виборцями і шукати рішення», – пояснив нардеп.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини