Ключ, який відкриє безвізовий режим не в законах, а реальна протидія корупції і порядок в ГПУ, – Сидорович

Фракція «Самопоміч» сьогодні у першому читанні підтримала дуже неоднозначні і контраверсійні законопроекти щодо безвізового режиму з ЄС, і взяла на себе відповідальність очолити робочу групу по їх доопрацюванню до другого читання.

Про це повідомив депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч», член комітету з питань правової політики Руслан Сидорович.

При тому, він зазначив, що вразі якщо Кабінет міністрів і далі буде продовжувати вносити в Парламент неякісні закони, то весь безвізовий режим буде провалений, а відповідальність буде не Парламенту, а уряду.

“Сьогодні, відбулась чергова цікава річ, коли на фоні корупції, на фоні відсутності змін і реформ в енергетичній галузі, на фоні відсутності змін в життєво важливих секторах економіки, для нас всіх придумали цікавий інформаційний привід – отримання безвізового режиму”, – зазначив він.

Нардеп наголосив, що коли мова йде про прийняття законопроектів, які дають можливість Україні теоретично отримати безвізовий режим з ЄС, треба розуміти, що європейські партнери будуть оцінювати не лише назву законопроектів, але й їхній зміст.

“Вони будуть оцінювати, як ці законопроекти працюють, і чи не призводить вони до ще більшої корупції. Тому що не питання видачі довідки про народження чи смерть, не питання порядку видворення іноземних громадян, є перешкодою для одержання безвізового режиму. Перешкодою є відсутність тих реформ, які необхідні і, зокрема, в першу чергу – боротьба з корупцією”, – наголосив Сидорович.

Руслан Сидорович
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини