Із впровадженням закону “Про страхування” буде відновлено довіру людей до страхових компаній – Олег Лаврик

Впровадження закону “Про страхування” (1797-1), що був прийнятий Верховною Радою за основу 31 березня, дозволить повернути довіру громадян і буде спонукати їх користуватися послугами страхових компаній. Про це заявив народний депутат від фракції “Об’єднання Самопоміч”, заступник голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності, Олег Лаврик.

“Одним з найбільших досягнень вчорашнього дня є розгляд законопроекту “Про страхування”. Наразі це наболіле питання кожного з нас. Ряд недобросовісних страхових компаній дискредитували цілу галузь – 50% страхових компаній здійснюють 99% усіх страхових виплат, інших 50% всього 1%. Галузь живе за застарілим законодавством 1996 року”, – повідомив нардеп.

“Вважаю, що з впровадженням цього закону буде відновлено довіру людей до страхування, як гарантії стабільності. Це крок до інтеґрації українського фінансового сектору у світові ринки капіталу, забезпечення розвитку його інфраструктури та приведення регулювання фінансового сектору у відповідність до європейських практик”, – додав він.

Крім того, Парламент розглянув та прийняв у першому читанні ряд інших важливих законопроектів у сфері фінансової політики та банківської діяльності, зокрема проекти законів “Про регульовані ринки та деривативи” (№3498, 3516, 3500, 3499), “Про фінансову реструктуризацію” (№ 3555), “Про удосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг” (№ 2456-д).

Найближчим часом триватиме робота по їх доопрацюванню для прийняття в цілому. В той же час, вже зараз можна говорити про суттєві позитивні зрушення і в захисті прав споживачів фінансових послуг, і у впровадженні механізму добровільної фінансової реструктуризації боргів підприємств України та відновленні їх платоспроможності, що врятує ряд підприємств від банкрутства.

Олег Лаврик
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(94) ["name"]=> string(18) "Економіка" ["slug"]=> string(9) "economics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(94) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(202) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(94) ["category_count"]=> int(202) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(18) "Економіка" ["category_nicename"]=> string(9) "economics" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Економіка