Ірпінська ТВК блокує чесні вибори в Коцюбинському, — Самопоміч

Територіальна виборча комісія Ірпеня зриває кворум засідання, призначеного на сьогодні. Блокується питання заміни члена ТВК в Коцюбинському за квотою “Самопомочі”. Наголошуємо, що “Самопоміч” виступає за чесний підрахунок, не виставляючи своїх кандидатів на вибори в Коцюбинському.

Ще 13 липня ми підписали подання на заміну нашого члена ТВК. За законом, воно має бути розглянуто протягом 3-х днів. Однак, питання блокується, а вчора з’ясувалося, що документи “забули”.

Сьогодні вранці “Самопоміч” повторно подала документи, але засідання комісії не відбувалося через відсутність кворуму. Кворум зривають політичні партії, які протягом всього виборчого процесу намагалися зірвати вибори.

Ми наполягаємо на заміні члена Коцюбинського ТВК, бо вважаємо, що процес підрахунку голосів і встановлення результатів має відбуватися в інтересах громади селища, а не в інтересах окремих політичних сил. Ми не хочемо нести політичну відповідальність за викривлення результатів виборів.

Ми звертаємось до Центрвиборчкому з двома вимогами. Перша – терміново реалізувати право Об’єднання “Самопоміч” щодо заміни члена Коцюбинської ТВК, друга – невідкладно розглянути питання про бездіяльність Ірпінської ТВК.

Закликаємо парламентські партії – Батьківщину, Радикальну партію та Опоблок припинити саботаж своїх місцевих організацій, надіслати своїх представників на засідання Ірпінської ТВК і забезпечити прозорий процес встановлення результатів виборів в Коцюбинському.

object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони