Інформація штабу Олександра Сєнкевича за підсумками другого туру виборів

Сьогодні, 15 листопада, кандидат на посаду міського голови Миколаєва Олександр Сєнкевич провів прес-конференцію за підсумками дня голосування другого туру виборів мера.

Олександр Сєнкевич розповів ЗМІ про найбільш грубі порушення, зафіксованих спостерігачами його штабу.

Так, на дільниці №408802 за адресою Артема, 28 в Корабельному районі стався інцидент за участю членів мобільної групи штабу Сєнкевича. На автомобіль групи, в якій знаходилися активісти ГФ «Кордон» було вчинено напад невідомими людьми спортивної статури. Один з представників «Кордону» був поранений з травматичної зброї і доставлений в ЛШМД. За нашою інформацією, напад на «Кордон» здійснили люди, які раніше були помічені в підвезення виборців.

З основних порушень: підвезення виборців, вкидання бюлетенів на дільниці №480823 – зафіксований і складено акт.

Всього в день голосування від штабу працювали 245 спостерігачів, включаючи 43 з Одеси та 10 з Херсона. Вночі штаб посилиться підтримкою 40 мобільних груп, щоб вчасно припиняти масштабні фальсифікацій під час підрахунку голосів.

Олександр Сєнкевич також підкреслив, що в місті жоден зі штабів не проводив екзит-пол. Тому дані, які озвучив всеукраїнським ЗМІ член партії «Опозиційний блок» Сергій Льовочкін не відповідають дійсності.

Станом на 21:30 є перші дані паралельного підрахунку голосів. Підраховані результати на 55-ти дільницях. За попередніми підрахунками у Сенкевича відрив у 6213 голосів.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини