Громадські активісти з Кривого Рогу виступили у Раді з вимогою призначити нові вибори мера

Громадські активісти з Кривого Рогу звернулися до депутатів з вимогою забезпечити волевиявлення народу та проведення справедливих виборів міського голови.

“Я не представлятимусь, бо зараз я не представляю себе. Я хочу, щоб чуючи мене, ви чули тисячі мешканців Кривого Рогу, які кілька тижнів щоденно борються за свої права. Я хочу, щоб ви згадали, як ви прийшли до влади – була революція гідності, була кров і війна. Я хочу, щоб ви памятали про це завтра, коли Кривий Ріг проситиме вас про шанс захистити їхнє право на вибір”, – заявила одна з активісток.

“Коли пройшла Революція Гідності, ми розраховували, що всі злочини будуть покарані. Ми розраховували, що закони та правоохоронні органи, які були прийяті в Україні, будуть працювати. Але ми бачимо – ту сама риторику, ті самі дії”, – повідомив член асоціації ветеранів АТО.

“Криворіжці приїхали сюди, щоб ви їх почули. Це не політики, це прості громадяни звертаються до вас. В нас украли наші голоси, допоможіть нам будь ласка”, – закликала представниця громадськості.

“Питання Кривого Рогу – це питання не політики, а волі народу. Це прагнення людей до демократичного розвитку міста і вільного волевиявлення. Ми обговорили це питання з представниками різних фракцій, та прийшли до спільного розуміння”, – повідомив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк. “Тепер ТСК має винести остаточне рішення”.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини