Громадські активісти із Кривого Рогу продовжують протест у очікуванні рішення Верховної Ради, – Соболєв

Делегація громадських активістів, що прибула сьогодні із Кривого Рогу, залишається під стінами Парламенту. Представники громадськості обурені тим, що Верховна Рада вкотре не спромоглася вирішити кризу, що склалася у місті після виборів міського голови – Парламент вирішив перенести голосування по законопроекту щодо призначення позачергових виборів у Кривому Розі на завтра, 23 грудня.

“Ми переживаємо, чи немає в цьому бажання просто відтягнути час у сподіванні, що люди роз’їдуться, що ми втомимося і тому ми прийняли рішення: не голосувати за жодне рішення парламенту поки не буде стояти на голосуванні закон про позачергові вибори в Кривому Розі”, – заявив член фракції “Об’єднання Самопоміч”, голова анти-корупційного комітету, Єгор Соболєв.

“Ми будемо просити криворожан залишитися, просити киян, дніпропетровців, харків’ян, жителів всієї країни приїхати завтра до Парламенту, щоби їх підтримати”, – додав він.

“Я вирішив розбивати намети, і ночувати разом з криворожанами сьогодні. Для того, щоб їх підтримати, для того, щоб люди не здалися, а навпаки, щоби завтра людей було ще більше. Тоді шанси на те, що Парламент буде змушений ухвалити рішення, яке відновлює справедливість у Кривому Розі, який призначає нові вибори замість фальсифікованих”, – наголосив нардеп.

Також Єгор Соболєв прокоментував прикрий інцидент, що стався на вході до Верховної Ради.

“Комендатура Верховної Ради відмовлялась пускати людей усередину, не дивлячись на те, що вони – волонтери, громадські активісти, учасники АТО – мали перепустки до Парламенту. Я зустрів заступника коменданта і попросив, щоб люди почекали не на вулиці, а всередині, але він відмовився. Я зрозумів, що це нічим не відрізняється від того, як Вілкул відгородився від людей товстими кордонами тітушок у Кривому Розі. Від того, що було навколо Верховної Ради у часи Януковича. Я почав з ними сваритися, казати що саме такі дії штовхають людей на радикалізацію. Коли люди приходять з добрими цивілізованими намірами, а їх не пускають”, – наголосив нардеп. “В кінці кінців, всіх спокійно пропустили, інцидент є вичерпаним”.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини