Громадська варта підтримує порядок у будівлі міськради Кривого Рогу, – Семенченко

У зв’язку із сутичками, що відбулась між народними депутатами від Оппозиційного блоку та членами територіальної виборчої комісії у будівлі мерії у середу, 2 грудня, Громадська варта Кривого Рогу взяла на себе нагляд за порядком у будівлі. Про це заявив депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Семен Семенченко, який знаходиться у Кривому Розі.

“Відомо, що депутати від Оппоблоку у стані алкогольного сп’яніння скоїли напад на виборчу комісію. Це було зафіксовано на відео – побиття людей, видирання протоколів з рук, виключення світла та “мінування” будівлі. Сьогодні, для того, щоб це зупинити і попередити провокації, а також для забезпечення спокійної роботи виборчої комісії, Громадська Варта, яка була створена на Народному Вічі взяла будівлю під контроль громадськості”, – повідомив Семенченко.

“Головним чином, потрібно попередити винесення з будівлі документів, пов’язаних з фальсифікаціями. Для цього було встановлено нагляд за кабінетами міського голови і його заступників”, – пояснив він.

“Повідомлення про збройне захоплення будівлі, що розповсюджуються в ЗМІ – це фейк і пропаганда з боку Оппозиційного блоку. Тут знаходяться прості люди, криворіжці, які слідкують за дотриманням порядку і виконують всі законні вимоги поліції. Також тут присутні начальники поліції та СБУ, маса журналістів. Наразі у будівлі все спокійно і встановлений зразковий порядок”, – заявив парламентар.

Семен Семенченко
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини