Головне завдання на цю ніч – недопустити фальсифікацій під час підрахунку голосів, – Зубач

Завдяки пильній увазі громадськості та журналістів, голосування на 205 окрузі відбулось відносно спокійно.

Про це у Чернігові повідомив депутат фракції «Самопоміч» Любомир Зубач, за підсумками спостереження за ходом волевиявлення.

«Попри те, що агіткампанія на 205 окрузі вже увійшла в історію як одна з найбрутальніших, сам день голосування пройшов відносно мирно. Фіксувалися системні, але не маштабні порушення. І тепер головне завдання недопустити фальсифікацій під час підрахунку голосів», – констатує він.

Нардеп зазначив, що брудні агітаційні технології негативно вплинули на явку виборців, і навіть поодинокі вкиди бюлетеней можуть суттєво вплинути на кінцевий результат волевиявлення.

«Засівання округу гречкою і поливання брудом опонентів вбило громадську активність містян. Є дільниці, на яких явка склала лише кілька сотень виборців. Люди просто абстрагувалися від політики як такої, і проігнорували виборчий процес», – зауважує він.

На його думку досвід 205 округу має стати сигналом для всіх політсил, котрі братимуть участі у місцевих виборах.

«В гонитві за рейтингами неможна вбивати довіру людей до держави, як інституту. І боротьба за потенційні мандати неповинна знецінювати саму ідею виборчого права», – підкреслив Зубач.

Любомир Зубач
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини