Голова фракції «Самопоміч» зустрівся із генеральним секретарем НАТО

Голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк зустрівся із генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом. Під час зустрічі він озвучив позицію фракції відносно агресії РФ проти України.

«Ми переконані, що зараз з одного боку потрібна економічна, політична і військова ізоляція конфлікту, як на Сході, так і з окупованим агресором Кримом. З іншого – Україні потрібна підтримка з боку НАТО у питаннях військових навчань, а також з боку технічної допомоги включно із сучасними оборонними засобами», – констатував нардеп.

Він наголосив, що ізоляція конфлікту і розвиток сильної української держави як управлінської структури, політичної, економічної, соціальної, дасть змогу через певний проміжок часу реінтегрувати втрачені внаслідок окупації території.

«Досить робити вигляд, що все гаразд, і годувати агресора та підконтрольних йому бойовиків. Краще назвати речі своїми іменами: це – окупована територія, ми її ізолюємо військовими, економічними, політичними засобами, щоб вона не руйнувала решту країни, і будуємо Україну, проводячи реальні реформи. Іншого шляху звільнення ми не зможемо знайти», – наголосив він.

object(WP_Term)#13125 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13126 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини