Голова фракції «Самопоміч» розповів про результати зустрічі депутатів з Президентом

Фракція «Самопомочі» не має наміру лишатися в коаліції, якщо вона не буде працювати і показувати результат.

Про це голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк повідомив за результатами зустрічі депутатів його політсили з президентом України Петром Порошенком.

“Ми показали рівень експертних знань, які є у нас. Зазначили, що збираємося дуже якісно виконувати повноваження народних депутатів країни, яких всього є три – підготовка законодавства, представницькі функції і контролююча функція”, – заявив Березюк.

Він повідомив, що під час зустрічі головна увага була приділена трьом питанням – реформі прокуратури, судової гілки влади, прозорого нарахування ціни на газ, а також проблеми оборонної сфери.

“Ми сказали свої доводи, які показують, що прокуратури в країні зараз не існує. А без прокуратури і в нашому існуванні сенсу немає. Адже коли якісні закони прокуратурою не виконуються – навіщо взагалі Парламент?”, – констатував він.

Фракція ще раз озвучила свою позицію щодо необхідності кадрових змін у ГПУ, починаючи з керівництва.

У питанні реформи судочинства, фракція пропонує при підготовці змін у Конституцію внести норму про заміну суддівського корпусу.

Крім того депутати висловили обурення повним розбалансуванням енергетичної системи, через яке немає ясності у питанні тарифів.

В питанні обороної сфери депутати навели факти не ефективного використання ресурсу.

“За підсумками трьохгодинної дискусії, ми прийняли рішення, що наразі ми є в коаліції, партнерами. Ми попросили, щоб наша конструктивна критика не сприймалася як обвинувачення і “наїзд”. Ми хочемо не критикувати, а працювати на результат”, – наголосив він.

object(WP_Term)#13016 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини