Голова фракції «Самопоміч» дав свідчення в ГПУ

В країні відбувається розхитування човна, і торпедування єдності. Про це заявив голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк, за підсумками спілкування з слідчими прокуратури.

“Ми поспілкувалися з слідчим. Обговорили, що є очевидний факт торпедування цілісності фракції на найважливішому запитанні та дискусії країни. Дискусії про основи суверенності та основного закону країни. Як наслідком цього торпедування є 5 втрачених членів фракції, які були важливі для нас – це дорога ціна за відстоювання державності в Україні”, – зазначив він.

Нардеп констатував, що питання того, як цей факт інтерпретувати – це питання як до генеральної прокуратури, яка цю справу розслідує, так і до людей, які єдність підривають.

“Але сьогодні ми повинні, як ніколи, триматися цілісності для того, щоб відстоювати принципи побудови управлінської системи. Нам всім треба боротися за створення управлінської системи, яка може управляти державою. Натомість, поки що відбувається розхитування човна, яке є не на користь нікому”,- зауважив парламентар.

Нагадаємо, в понеділок голова фракції «Самопоміч» отримав виклик на допит у ГПУ. Раніше у ГПУ викликали заступника керівника фракції Єгора Соболєва.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини