Голова ДФС має декларувати своє майно незалежно від форми власності, – Острікова

Високопосадовці фіскальної служби мають слугувати взірцем для громадян та декларувати майно, яким вони користуються, незалежно від майнових прав на нього. Про це заявила член фракції «Об’єднання «Самопоміч» , член комітету з податкової і митної політики, Тетяна Острікова.

“Рекомендації, затверджені держголовслужби, регулюють декларації посадовців і депутатів. Одним з пунктів зазначено, що підлягає декларуванню не тільки майно яке належить на праві власності, але й майно яким держслужбовець користується на інших майнових правах. Одним із таких прав є право оренди. Чому ж тоді пан Насіров не повинен був вказати в своїй декларації закордонні квартири, якими він користується?”, – наголосила нардеп.

“Державі потрібно задуматися, чи не повинен голова фіскальної служби бути взірцем для всіх платників податків, особливо в такому питанні як декларування майна закордоном?”, – підекреслила парламентар.

Ситуацію прокоментував також народний депутат, голова антикорупційного комітету, Єгор Соболєв:

“Вже запрацювало Національне анти-корупційне бюро – орган який може і має арештовувати топ-посадовців. Те, чого не робить генпрокуратура, МВС, СБУ – має роботи НАБУ. Якщо буде встановлено, що посадовець щось не дописав, йому буде загрожувати ув’язнення до 2 років і держава може забрати все майно, яке посадовець не може пояснити. Творення агенства з запобігання корупції, яке буде займатися саме деклараціями про доходи – це дуже важливо”, – наголосив він.

Тетяна Острікова
object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини