Харківський губернатор здійснює тиск на «Самопоміч», – Семенуха

Голова харківської обласної державної адміністрації тисне на депутатів від «Об’єднання «Самопоміч» з метою домогтися лояльності до своєї політичної сили. Про це заявив народний депутат, член фракції «Самопоміч», Роман Семенуха. 

З достовірних джерел стало відомо, що на початку тижня губернатор Харківської області дав команду прокурору області, керівництву обласної ДФС та податкової міліції порушити кримінальні справи, пов’язані зі мною, народним депутатом України Ярославом Маркевичем, бізнесменом-волонтером Всеволодом Кожемяко, керівником фракції «Самопоміч» у Харківській міській раді Сітенко Тарасом та низкою інших депутатів місцевих рад від «Самопоміч» та просто симпатиками”, – заявив нардеп. 

“Зокрема, вже у вівторок по підприємству, на якому я пропрацював декілька років до обрання до Верховної Ради, вже порушено кримінальну справу. Після розмови з губернатором можна зробити висновок – влада хоче “конструктивної” позиції «Самопомочі» на Харківщині, особливо у обласній раді та повної солідарності з БПП. Мовляв, сесія обласної ради не майданчик для дискусій і дебатів”, – повідомив парламентар. 

“Хочу заявити, що такими діями нас не залякати і ми будемо захищати себе усіма доступними нам методами. Ми вважаємо такі дії неприйнятними після революції гідності та всього того страшного, що переживає наша країна. Більше того, активність наших фракцій буде ще більшою, ми будемо й надалі викривати схеми, “договорняки” й “дерибани”. Подобається це комусь чи ні: «Самопоміч» завжди буде мати власну позицію, задля цього нас обирали люди!” – наголосив Семенуха.

Роман Семенуха
object(WP_Term)#13147 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини