Харків’яни змушені купувати хліб вдвічі дорожче, ніж мешканці столиці, – Семенуха

Через штучно cтворену монополію харків’яни купують найдорожчий в Україні хліб.

Про це повідомив депутат фракції “Самопоміч” Роман Семенуха.

“Реагуючи на скарги харків’ян про надто дорогий хліб у місті, ми провели аналіз цін у декількох областях України. Результати нас вразили. Так “український столичний” у Харкові вартує 10,05 грн, в той час як у Києві його вартість – 5,25 грн, у Львові – 7,75 грн, а в Одесі – 8 грн”, – констатує він.

Нардеп повідомив, що у найближчі дні депутати фракції “Самопоміч” мають намір звернутися до Антимонопольного комітету та Прокуратури з вимогою втрутитися в ситуацію та притягнути до відповідальності винних.

Ціни на хліб «Український столичний подовий» (вага 0,95 кг) та батон нарізний (станом на 19.08.2015 р.)

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини