Фракція «Самопомочі» обговорить з президентом проблеми у правоохоронних органах

Депутати «Самопомочі» сьогодні зустрінуться з президентом України Петром Порошенком, аби обговорити проблему розбалансованості правоохоронних органів. Про це повідомив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

«Після зустрічі з головою СБУ у нас виникло ще більше бажання зустрітися з генеральним прокурором та міністром внутрішніх справ заради пошуку тієї сили, яка б могла консолідувати правоохоронні відомства», – констатував він.

Олег Березюк зазначив, що депутати обговорять із президентом, як Верховним головнокомандувачем та гарантом Конституції, свої спостереження.

«Ми бачимо, що правоохоронні органи займаються перекиданням м’яча з однієї сторони на іншу, замість консолідації зусиль і кооперації. А така ситуація є загрозою для національної безпеки», – наголосив він.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини