«Самопоміч» обговорила з президентом проблемні питання в обороні та внутрішній політиці

Депутати фракції Об’єднання «Самопоміч» зустрілися з президентом України з метою стати альтернативним джерелом якісної та достовірної інформації про те, що відбувається у суспільстві. Про це повідомив голова фракції Олег Березюк.

Він зазначив, що під час зустрічі члени фракції поінформували президента про ситуацію на Сході України, проблеми з будівництвом фортифікаційних споруд, донесли думки людей, почуті під час відвідання прифронтових територій.

«Приємно, що багато інформації, якою володіє президент і яку надали депутати, збігається. Президент справді обізнаний щодо ситуації», – констатував депутат.

Крім того, депутати обговорили з президентом питання проведення чергових виборів.

«Вибори мають відбутися за новою виборчою системою з пропорційними відкритими списками. Тоді люди будуть знати, кого обирають, а партії нестимуть відповідальність за свій політичний курс», – зазначив Олег Березюк.

Також нардеп повідомив, що під час зустрічі відбулася жорстка дискусія щодо Конституційної реформи.

«Ми повинні вирішити питання ваг та противаг у взаємодії уряду України і президента, а також провести децентралізацію. Адже децентралізація є запорукою успішності країни, тому ми будемо відстоювати саме децентралізаційні процеси, які задекларували», – наголосив парламентар.
Окремо було обговорено питання тарифної політики. Депутати поінформували президента, що проведений ними аналіз документів, які надав Нафтогаз та НКРЕ, дає всі підстави говорити про те, що в підрахунках є суттєва помилка, яку треба виправити.

«Помилка, яка є в підрахунку тарифу, коштує громадянам 20-30% його вартості. Тому важливо зараз, щоб представники НКРЕ, Мінпаливенерго, Нафтогазу разом з народними депутатами, зокрема Альоною Бабак, здійснили перерахунок, щоб цю помилку виправити», – зауважив депутат.
Депутати «Самопомочі» також поінформували президента про проблеми у правоохоронних органах.

«ГПУ, МВС, СБУ мають насправді до місяця часу, щоб нарешті продемонструвати результати своєї роботи. Показати реальні кроки в покаранні тих, хто винен у розкраданні та грабунку держави, або піти у відставку. І в цьому питанні ми знайшли порозуміння з президентом», – констатував Олег Березюк.

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини