2r7zQy9«Енциклопедія Територій» – спільний проект громадської платформи «Суспільне Око» та громадської організації «Самопоміч».

«Однією з головних причин кризових явищ в суспільно-політичному житті Україні є відсутність системної інформації про наявні ресурси, активи, фінансові та інші показники, суспільно-економічні процеси на різних територіях, саме у розрізі кожного міста, району або села.

Відповідною інформацією в повній мірі не володіють ані державні органи статистики, ані органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Звичайні люди також не інформовані, більш того, вони і не цікавляться, адже не сприймають власну територію – місто, район, село, як щось цілком належне їм.

Проте, чітке і ясне бачення ресурсного потенціалу власної території є життєво важливою умовою для її розвитку. Усі наявні ресурси, розташовані на територіях – містах та районах, потребують найдетальнішого публічного аудиту».

Енциклопедія територій – це інтернет-портал, що системно структурує базу даних про 675 територій – міст та районів України.

Енциклопедія територій передбачає можливість поповнення та оновлення даних в онлайн-режимі і містить алгоритми розрахунку ресурсного потенціалу конкретних територій України.

Енциклопедія територій – це щоденна діяльність членів партії, депутатів місцевих рад «Об`єднання «Самопоміч», громадських активістів з проведення публічного аудиту ресурсів власних територій.

Енциклопедія територій – це:

1. Правда про реальний стан справ на кожній території (місті, районі)
2. Основа для становлення громадянського суспільства, практична децентралізація влади
3. Запобігання корупції
4. Платформа для генерації стратегій розвитку територій
5. Мотивація до здорової конкуренції територій
6. Формування горизонтальної громадської системи управління
7. Заміщення функцій державних інституцій та оптимізація суспільних витрат

Офіційні сайти: enter.co.ua suspilneoko.org.ua

З питань реалізації проекту звертайтесь:
до Центрального офісу Політичної партії «Об`єднання «Самопоміч»

або до
«Громадська платформа «Суспільне Око»
тел. (044) 33-999-89
e-mail: [email protected]
01001, вул. Городецького, 9/4, м.Київ