Економічна блокада – крок до повернення окупованих територій, – Сироїд

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» зареєструвала законопроект «Про тимчасово окуповану територію України».

Основні положення законопроекту прокоментувала віце-спікер Оксана Сироїд:

«- Забороняється постачання на окуповані території паливно-енергетичних ресурсів та води. Це означає, що Уряд не зможе постачати, наприклад, електроенергію до Криму.

– Забороняється ввезення вантажів (товарів) з окупованих територій окрім особистих речей громадян. Тобто Уряд не зможе купувати вугілля в ДНР і ми не будем фінансувати терористів.

– Встановлюється правовий статус державного і митного кордону для лінії розмежування. Це означає, що якщо ми не можемо контролювати кордон з Росією, то принаймні ми маємо контролювати кордон з «ДНР» та «ЛНР».

– Забороняється проведення виборів та референдумів на тимчасово окупованій території. Тому шо неможливо проводити вибори за українським законодавством на територіях, де немає держави Україна.

– Дозволяється провезення особистих речей та гуманітарної допомоги. Це дозволить забезпечити людей необхідним.»

Фракція «Самопомочі» вважає, що економічні важелі протистояння сепаратистам та російським найманцям будуть суттєвою підтримкою нашим хлопцям, які воюють на неназваній війні і наполягає на припиненні будь-яких економічних відносин з окупованими територіями.

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини