Єгор Соболєв дав свідчення у Генпрокуратурі щодо тиску на суддів КСУ

Єгор Соболєв, член фракції «Об’єднання «Самопоміч» та голова антикорупційного комітету Верховної Ради, дав свідчення Генеральній Прокуратурі з приводу тиску на суддів Конституційного суду.

“Йдеться про тиск на суддів під час розгляду закону “Про очищення влади”, – розповів він про причину виклику до прокуратури. “Чесно кажучи, це все абсурд. Засідання КСУ транслювалося в прямому ефірі і всі прекрасно бачили, що ми представляли там позицію Парламенту та інтереси суспільства.”

“Єдине, про що ми просили Конституційний суд, це не скасовувати єдиний законний механізм очищення влади” – підкреслив він.

Звинувачення стосовно Соболєва у тиску на суд висунув народний депутат від “Опозиційного блоку” Микола Скорик.

“За версією Скорика, на суд тисне і Міністерство юстиції, і Уряд в цілому, який проводить люстрацію, і громадський люстраційний комітет, і багато громадян України, які виступають за очищення влади”, – зазначив Соболєв, коментуючи факт того, що Міністр юстиції Петренко також був запрошений дати свідчення.

В той же час, згідно з інформацією нардепа, обвинувачення у тиску не були підтримані всіма суддями Конституційного суду. Шестеро з них не вбачають у діях парламентаря жодних порушень.

“Це був для мене новий факт. Це означає, що є судді, які хочуть бути суддями, а не бути заручниками в політичних іграх”, – завершив Соболєв.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини