Дискусії про вибори на окупованому Донбасі не потрібні, і не вигідні Україні, – Березюк

Обговорення гіпотетичних процедур проведення виборів на окупованому Донбасі та амністії бойовиків – є безсенсовим для України.

Про це заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

«Абсурдно зараз дискутувати щодо цих питань. Треба усвідомити – що по-перше, їх реалізація зараз не можлива апріорі, як з правової, так і з практичної точки зору. А по-друге, вона не вигідна, і не потрібна Україні», – зазначив він.

Депутат наголосив, що обговорювати як держава Україна має проводити вибори на території, яку вона не контролює, навіть немає сенсу.

«Ми можемо дискутувати про те, як проводити вибори на території, яку контролюємо, де діють органи української влади, можемо і маємо обговорювати інші питання, на які маємо вплив»,- наголосив нардеп.

Депутат зауважив, що на часі дискусії про механізми соціально-економічної, політичної та воєнної ізоляції територій підконтрольних бойовикам, а не про шляхи інтеграції терористів у склад незалежної України.

«Тому, як би кому ззовні не хотілося, щоб ми почали ці дискусії – ми не маємо їх починати лише через чиєсь бажання», – підкреслив він.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини