Дніпропетровський суд “не помітив” фальсифікацій на виборах міського голови Кривого Рогу

Суд, який розглядав фальсифікацію виборів у Кривому Розі, у своїй постанові зазначив, що кандидат від «Самопомочі» Юрій Милобог не довів незаконності голосування виборців на 21-й спеціальній виборчій дільниці.

При цьому суд мав в розпорядженні документи, які підтверджували, що за декілька днів до виборів, нові люди сотнями включалися по спецдільницях, лікарнях.

Суд ніяк не прокоментував, яким чином по всіх 21-й спеціальній виборчій дільниці повідомлення до державного реєстру виборців підписувалися головами комісій, які не мали на це повноважень, адже вони були призначені тільки в день голосування 15.11.2015 року.

Нижче пропонуємо до уваги таблицю, де наводиться порівняльний аналіз щодо того, хто був головою спецкомісій на момент надсилання документів, хто насправді підписував документи, та скільки виборців було включено додатково напередодні дня голосування.
Також наводимо додаткові світлини, які підтверджують цю інформацію та з яких кожен може зробити для себе відповідні висновки щодо “справедливості” рішення цього суду.

Документи, що підтверджують порушення в Кривому Розі

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини