«Для збереження аграрної галузі необхідна прозора та передбачувана система оподаткування», – Олег Березюк

Народні депутати від «Самопомочі» використовують перерву між сесіями Верховної Ради для того, щоб зустрітись та поспілкуватись із людьми. Так, нардепи Олег Березюк та Іван Мірошниченко у ході робочих поїздок відвідали сільськогосподарські регіони країни – Черкаську, Миколаївську, Херсонську та Дніпропетровську області й провели зустрічі із місцевими аграріями.

На думку голови фракції «Самопоміч» Олега Березюка, сьогодні українські фермери – це новий і якісний клас людей, який на превеликий жаль зародився не завдяки, а всупереч державній підтримці.

«Вони кажуть: «Ви нам дайте лише прозору та передбачувану систему оподаткування, і ми будемо працювати», – зазначає Олег Березюк. – Тому сьогодні ми маємо надзвичайне завдання – зберегти фіксований сільськогосподарський податок і повернути або зберегти на теперішньому рівні, не дивлячись на МВФ, спецрежим оподаткування сільськогосподарського виробника. Тоді ми збережемо галузь та розвинемо її. І це прямий наказ від звичайного фермера чи то з Черкащини, чи з Миколаївщини, чи Херсонщини».

Олег Березюк
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(126) ["name"]=> string(31) "Аграрна політика" ["slug"]=> string(12) "agricultural" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(126) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(13) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(126) ["category_count"]=> int(13) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(31) "Аграрна політика" ["category_nicename"]=> string(12) "agricultural" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Аграрна політика