Для розгляду питання про відставку Шокіна бракує лише 30 підписів

Для розгляду в Раді питання про відставку генпрокурора Шокіна бракує лише 30 підписів нардепів.

Про це повідомив депутат фракції «Самопоміч», голова комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв, у якого зараз знаходяться підписні листи за розгляд постанови про висловлення недовіри Генпрокурору.

«Свої підписи під постановою поставили двоє нардепів від Блуку Петра Порошенка – Сергій Лєщєнко і Мустафа Найєм», – повідомив він.

Нардеп зазначив, що Генеральний прокурор, який провалив абсолютно всі завдання, має бути негайно прибраний, і вирішення цього питання в руках Президента, і парламентарів, які ще в роздумах.

В той же час, Соболєв наголосив, що відставка Шокіна це половина справи.

“На його місце вже готують Юрія Луценка, Павла Жебрівського, інших друзів Президента. Тому наша принципова вимога – треба не просто прибрати Шокіна, треба зробити так, щоб замість нього не поставити такого самого як Шокін, Ярема, Махніцький”, – каже нардеп.

Він нагадав, що позиція фракції «Самопоміч» разом з громадськими організаціями вже висловлена в спеціальному законопроекті, який передбачає обрання Генерального прокурора через конкурс.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини