Для Миколаєва організували передвиборне шоу всеукраїнського масштабу

У Миколаєві передвиборні баталії досягли свого апофеозу. На жаль, жителі України і, зокрема, Миколаєва стали свідками відпрацювання брудних передвиборних технологій.

Сьогодні, 10 листопада, в ефірі телеканалу «Інтер» була показана передача «Стосується кожного», окремий блок якої був присвячений ДТП 4-річної давності за участю кандидата на пост міського голови Миколаєва Олександра Сєнкевича. Так, сюжет передачі оповідав про те, що якась мешканка Миколаєва Олена Сас, нібито стала інвалідом внаслідок згаданого ДТП.

Відзначимо, конфлікт дійсно мав місце і був вирішений в судовому порядку. Як висновок про подію, включаючи стан здоров’я Олени Сас, надаємо копію рішення суду від 24 грудня 2013 року.

Крім того, колишній співробітник правоохоронних органів Вадим Миндрул, який вів справу Сас-Сєнкевич прокоментував події того часу.

Він вказав, що кілька проведених експертиз, як і рішення суду підтвердили, що Сас не отримувала, навіть, легких тілесних ушкоджень в результаті ДТП.

У передачі ж було озвучено, що громадянка Сас отримала серйозні травми хребта, через яких вона стала «інвалідом на все життя».

Зауважимо, що вихід програми активно анонсувався в агітаційних наметах опонента Сєнкевича. Крім того листівки, що закликають дивитися «викривальну» передачу на телеканалі «Інтер» були розміщені і в громадському транспорті.

Команда кандидата в мери Миколаєва Олександра Сєнкевича засуджує подібні спроби спотворення інформації, з метою маніпуляції громадською думкою.

У свою чергу, кандидат на посаду міського голови Миколаєва Олександр Сєнкевич продовжить вести чесну і відкриту кампанію, незважаючи на провокації штабу його опонента.

Прес-служба Олександра Сєнкевича

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини