Держава не буде компенсувати роботодавцям зарплати мобілізованих, – Бабак

Держава зобов’язала роботодавців виплачувати заробітню плату мобілізованим, в той час як компенсацій цих затрат із держбюджету не передбачено. Про це заявила народний депутат, член фракції «Об’єднання «Самопоміч» Альона Бабак.

“Держава покладає обов’язок на всіх роботодавців зберігати робоче місце та виплачувати заробітню плату мобілізованим. Раніше держава компенсувала підприємцям ці затрати, але у нинішньому законі про держбюджет компенсацій не передбачено. Роботодавці самі повинні знаходити ресурс на виплату заробітньої плати і нарахування соціальних внесків”, – повідомила вона.

Нардеп виступила категорично проти такої політики уряду, оскільки він перекладає витрати на утримання армії з держави на підприємців.

“Не можна переходити на режим, коли роботодавці виступають у ролі волонтерів та утримують армію. Утримувати армію – це обов’язок держави”, – наголосила нардеп.

Нагадаємо, фракція «Об’єднання «Самопоміч» утрималась від голосування за бюджет 2016 через корумпованість кошторису, невідповідність потребам громадян та ганебну процедуру затвердження.

Альона Бабак
object(WP_Term)#13126 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини