Держава має стати на захист вільного волевиявлення у Кривому Розі, – Березюк

Держава має відновити довіру до себе та забезпечити законне, вільне волевиявлення у Кривому Розі. Про це на засіданні Погоджувальної ради заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

“Ця держава з реактивною швидкістю губить довіру народу, як в політичному, так і в бюджетному процесі. Давайте покажемо, що держава стоїть на захисті не одного претендента, не тої чи іншої партії, але на захисті інституту вільного волевиявлення – основи свободи цієї країни”, – наголосив парламентар.

“Тоді і бюджет країни буде мати сенс, бо вільна громада буде якісно його використовувати. Ми маємо докласти для цього всіх зусиль”, – закликав голова фракції.

Нагадаємо, законопроект про проведення нових виборів мера у Кривому Розі, підготовлений за рекомендацією парламентської Тимчасової Спеціальної Комісії, не отримав достатньої підтримки у Верховній Раді. В той же час, у місті тривають масові протести проти визнання законними результатів виборів міського голови.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13152 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13153 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини