Дерегуляція ринку АПК дозволить аграріям економити до 5 млрд грн на рік, – Мірошніченко

Спільна робота Міністерства аграрної політики та продовольства і Комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин щодо дерегуляції АПК уже дозволяє отримати перші результати. За останній період було розроблено ряд законодавчих актів, реалізація яких дозволяє аграрному бізнесу суттєво економити на бюрократичних процедурах. Уже сьогодні економічний ефект від цієї роботи для галузі АПК сягає 5 млрд грн на рік.

Про це наголосив народний депутат, член Комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин, співавтор законів по дерегуляції Іван Мірошниченко під час прес-конференції, присвяченій законопроекту №2558а, який передбачає скасування 22 дозвільних процедур для аграріїв.

Він повідомив, що законопроект №2558а розроблявся в тісній співпраці з аграрною бізнес-спільнотою і спрямований на полегшення роботи галузі АПК. Разом з цим, народний депутат наголосив, що за останній рік було прийнято цілий ряд законопроектів, які дійсно спростили роботу аграріїв і дерегулювали сферу АПК.

«За останні 20 років вся наша бюрократична машина займалася тим, що ускладнювала роботу шляхом необхідності отримання додаткових сертифікатів та дозволів. Це коштувало суттєвих витрат для конкретних товаровиробників. Тому робота з дерегуляції, яка здійснюється як цим законом, так і раніше прийнятими, насправді – це економія для наших товаровиробників», – наголосив член профільного комітету Парламенту.
За словами Івана Мірошніченка, питання дерегуляції – «це один з хороших прикладів не тільки ефективної роботи аграрного комітету і Міністерства аграрної політики та продовольства, але й того, як планово і системно потрібно спрощувати роботу бізнесу в Україні, зокрема в АПК».

Прес-служба Мінагрополітики

Іван Мірошніченко
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(126) ["name"]=> string(31) "Аграрна політика" ["slug"]=> string(12) "agricultural" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(126) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(13) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(126) ["category_count"]=> int(13) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(31) "Аграрна політика" ["category_nicename"]=> string(12) "agricultural" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Аграрна політика