У «Самопомочі» наголошують на потребі пришвидшити роботу над виборчим законодавством

Щоб планові вибори до місцевих рад відбулися за новим законом, його текст потрібно затвердити до кінця травня. Про це повідомив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк в кулуарах Верховної Ради.

«Щоб до осені встигнути провести необхідні підготовчі заходи, закон потрібно ухвалити до кінця травня. А це означає, що за наступні кілька тижнів ми маємо напрацювати погоджений фракціями коаліції текст закону», – зазначив нардеп.

Олег Березюк наголосив, що затягування з ухваленням нового закону про вибори – це загроза безпеці України, адже старе виборче законодавство містить чимало недосконалостей і можливостей для зловживань.

Наразі у парламенті вже створена робоча група з підготовки нової редакції закону про вибори до місцевих рад. У «Самопомочі» просять за потреби посилити її зовнішніми експертами та пришвидшити роботу.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини