Депутати «Самопомочі» наполягають на кадрових змінах у Державіаслужбі

Без кадрових змін у Державіаслужбі демонополізувати ринок авіаперевезень та підписати Договір про спільний авіаційний простір не вдасться. Про це заявив депутат фракції Об’єднання «Самопоміч» Сергій Кіраль.

На думку парламентарів, перебування на посаді голови Державної авіаційної служби Дениса Антонюка блокує розвиток галузі.

“В Україні авіаційної галузі фактично вже не існує. В нас є один перевізник – МАУ, і лобіст його інтересів пан Антонюк, який з незрозумілих причин досі виконує свої службові обов’язки», – констатував депутат.

Він зазначив, що чинний Голова ДАСУ перебував з 1997 року у постійних трудових відносинах з авіакомпанією «Міжнародні авіалінії України» яка зараз фактично монополізувала ринок авіапослуг.

«Лише один приклад: у МАУ є заборгованість перед Держфондом фінансування витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях розміром 24,8 млн грн (97,9 % від сумарної заборгованості усіх авіаперевізників). І ця заборгованість може вплинути на встановлення контролю над повітряним простором Криму. А ДАСУ цим фактом з незрозумілих причин не цікавиться зовсім», – зазначає парламентар.

Депутати фракції скерували звернення до прем’єр-міністра України з проханням вжити заходів щодо правопорушень у ДАСУ та звільнити з посади Дениса Антонюка.

фото: ghall.com.ua

Сергій Кіраль
object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(94) ["name"]=> string(18) "Економіка" ["slug"]=> string(9) "economics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(94) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(202) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(94) ["category_count"]=> int(202) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(18) "Економіка" ["category_nicename"]=> string(9) "economics" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Економіка