Декілька тисяч мешканців зібралося на Народне Віче у Кривому Розі

Криворожани прийшли на площу біля пам’ятника Козаку Рогу, щоб взяти участь у четвертому Народному Віче. Масові зібрання у місті відбуваються щонеділі, починаючи з 22 листопада, коли громадяни вперше прийшли висловити обурення оголошеними результатами виборів міського голови.

Сьогодні криворожани вийшли на площу, щоб висловити своє розчарування нездатністю Парламенту знайти ефективне рішення для міста. Не дивлячись на те, що Тимчасова Спеціальна Комісія Верховної Ради рекомендувала Парламенту призначити нові вибори мера Кривого Рогу, відповідний законопроект не був проголосований на пленарному тижні.

Натомість, криворожани планують переносити акції протесту до Києва, щоб змусити владу прийняти швидке рішення.

“Кривий Ріг збирається їхати до Парламенту вже не просити – вимагати призначення нових виборів свого мера, що були сфальсифіковані на користь Юрія Вілкула”, – повідомляє народний депутат, член фракції «Об’єднання «Самопоміч», Єгор Соболєв, що присутній на місці подій.

“Я за результатами неймовірних зусиль для досягнення згоди з Президентом та Парламентом цього тижня бачу – виключно політичними методами розвитку держави не досягнеш. Люди мають змусити Президента, Парламент, поліцію, суди зупиняти і карати фальсифікаторів, корупціонерів та зрадників “, – наголосив парламентар.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини