Чернігівська «Самопоміч» не підтримує жодного кандидата на посаду мера в другому турі

Чернігівська міська організація Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч” офіційно заявляє, що не підтримує жодного кандидата на посаду Чернігівського міського голови в другому турі виборів.

В нас був свій кандидат на посаду мера Володимир Зуб з новими принципами управління містом – публічності, відкритості та боротьби з корупцією. На жаль, через те що багато чернігівців не прийшли на вибори, пан Зуб посів третє місце, хоча реально мав шанси на перемогу.

Крім того, під час проведення першого туру виборів було виявлено багато правопорушень, тому ми вважаємо ці вибори недемократичними. Врешті, громадяни мають зрозуміти, коли ми не приходимо на вибори – даємо шанс вкрасти наш голос.

object(WP_Term)#13013 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини