Через тендерні конфлікти армія не має змоги укріплювати лінію оборони, – Семенченко

Для укріплення Дебальцевого було виділено 60 млн грн, які так і не використали за 6 місяців утримування оборони. Про це повідомив депутат фракції Об’єднання «Самопоміч» Семен Семенченко.

«Кошти на спорудження бетонних укріплень були передбачені у бюджеті, проте у Дебальцівському напрямку не було збудовано жодного бетонного укріплення для оборони», – констатує він.

Депутат зазначив, що закладені на будівництво оборонних споруджень кошти не використовують через те, що у профільних відомствах не можуть домовитися, хто з постачальників бетону буде ці кошти освоювати.

За його словами, через корупційні домовленості також гальмується процес налагодження виробництва окремих видів зброї та військового обладнання.

«Комусь вигідніше закуповувати дорожче обладнання за кордоном і отримувати за це відкати, ніж запустити виробництво тут», – зауважує Семен Семенченко.

За його словами, лише депутатський та громадський контроль здатен зупинити корупційні схеми у Міністерстві оборони.

«Оборона – це той сектор, де парламент має дуже мало повноважень та впливу. Але знаходити ці проблемні питання і порушувати їх – це депутатам під силу», – підкреслив нардеп.

Семен Семенченко
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(13) ["name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["slug"]=> string(7) "defense" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(13) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(127) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(13) ["category_count"]=> int(127) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["category_nicename"]=> string(7) "defense" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13030 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Обороноздатність країни