Бюджет на 2016 рік: необґрунтовані витрати та корупційні схеми

«Об’єднання «Самопоміч»  не підтримало проект бюджету на 2016 рік, представлений урядом вночі, 25 грудня. Після ознайомлення з текстом документу, депутати фракції прийняли рішення утриматись від голосування.

“У бюджеті закладені необґрунтовані витрати, починаючи з журналу “Віче”, і закінчуючи величезним фінансуванням ДФС і прокуратури, яке ми домовлялися скорочувати. В ньому приховано багато корупційних схем, тому рішення фракції було – не голосувати”, – пояснив народний депутат, голова антикорупційного комітету, Єгор Соболєв.

“Профільне міністерство не змогло відстояти і обґрунтувати наявність збитків у підприємств, що надають людям воду, тепло – через те, що держава не відшкодовує в повному обсязі тарифи, які встановлює Національна комісія.”, – наголосила народний депутат, член комітету з питань містобудування та ЖКГ, Альона Бабак.

“Держава забула свої обов’язки по компенсації роботодавцям заробітньої плати мобілізованим, однак надає державні гарантії по боргах ПАТ “Нафтогаз України”, яке знаходиться на самозабезпеченні”, – додала вона.

“Коли ми прийшли в зал і побачили текст бюджету, в якому закладено 25 млн гривень на пісенний фестиваль, ми зрозуміли що голосувати за такий документ не можемо. Ми мали переглянути всі витрати, для чого запропонували Кабміну продовжити роботу у понеділок та вівторок, але не знайшли розуміння”, – повідомив голова фракції “Об’єднання Самопоміч” Олег Березюк.

“Злочинно і незаконно схвалювати витрати на фестивалі, коли у лікарнях немає медикаментів. У минулому році працювала програма закупівлі житла для воїнів АТО у співпраці з місцевими громадами, на яку було виділено 300 млн грн. У цьому році уряд не заклав на неї нічого, в той час як витрати Держаного управління справами досягають 1,2 млрд грн. Ми маємо виконати свої обов’язки народного депутата та домогтися перегляду цього бюджету”, – наголосив парламентар.

Єгор СоболєвАльона БабакОлег Березюк
object(WP_Term)#13033 (16) { ["term_id"]=> int(94) ["name"]=> string(18) "Економіка" ["slug"]=> string(9) "economics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(94) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(202) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(94) ["category_count"]=> int(202) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(18) "Економіка" ["category_nicename"]=> string(9) "economics" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13034 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13035 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Економіка