Більшість у парламенті злякалася прозорості відкритих списків, – Семенуха

Жоден політичний блок не дожив до наступних виборів, тому їх легалізація – це обман людей. Про це в ефірі 112 каналу заявив депутат фракції Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха.

Він зазначив, що фракція готова підтримувати ухвалений у першому читанні закон про місцеві вибори, але наполягає на його доопрацюванні.

«Ми наполягаємо на скороченні кількості депутатів місцевих рад, захисті бюлетенів, обмеженні політичної реклами й забороні блоків», – констатував нардеп.

Також Роман Семенуха зауважив, що «Самопоміч» – проти будь-яких виборів на окупованому Донбасі до відведення військ агресора.

«Вчора під час зустрічі з президентом ці питання були проговорені, і він запевнив, що фракція БПП також поділяє ці ідеї», – повідомив він.

Щодо відкритих списків депутат наголосив, що фракція «Самопомочі» наполягала на запроваджені такої системи, і вона є закріпленою в коаліційній угоді. Але закон, котрий їх передбачав, не отримав підтримки залу.

«На жаль, у нас є лише 30 голосів нашої фракції, і цього не завжди достатньо. Крім того, є величезний страх в парламенті, що система відкритих списків не дозволить заводити у владу своїх кумів, братів, сватів», – зазначив нардеп.

Роман Семенуха
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини