Бійцям на передовій видали бронежилети, нездатні захищати від куль, – Пастух

Питання постачання неякісних бронежилетів для військових у зоні АТО порушать на засіданні профільного комітету ВР. Про це повідомив депутат фракції Об’єднання «Самопоміч», боєць 128-ї гірсько-піхотної бригади Тарас Пастух за результатами перевірки забезпечення військових на передовій.

«Попри певне покращення у забезпеченні солдатів спецодягом, якості сухпайків, ми побачили, що є питання щодо бронежилетів, виданих Міністерством оборони. Тестування показало, що вони не здатні захистити життя бійців», – констатував нардеп.
Тарас Пастух зазначив, що разом з колегами ініціюватиме розгляд цієї проблеми на засіданні парламентського комітету з питань нацбезпеки та оборони.

«Ми маємо знати, хто в міністерстві відповідальний за постачання неякісних захисних пластин до бронежилетів, чому їх належно не протестували до того, як передати хлопцям на передову, і скільки бюджетних коштів витрачено на їх придбання», – наголосив народний депутат.

Тарас Пастух
object(WP_Term)#13150 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13151 (16) { ["term_id"]=> int(13) ["name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["slug"]=> string(7) "defense" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(13) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(127) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(13) ["category_count"]=> int(127) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["category_nicename"]=> string(7) "defense" ["category_parent"]=> int(1) }
Обороноздатність країни