Батальйон НГУ “Донбас” приступає до виконання завдань, пов’язаних з протидиверсійними заходами, – Семенченко

Повернення Батальйону НГУ “Донбас” до Маріуполя узгоджено з Міноборони. Про це повідомив колишній командир батальйону, депутат фракції “Самопоміч” Семен Семенченко.

Нардеп зазначив, що таке рішення командування стало можливим завдяки тиску громадськості, і юридичним підкріпленням усіх кроків.

“Навідміну від ситуації, яка складалась перед Дебальцево, у цей раз ми кожен крок щодо передислокації батальйону оформлювали юридично, домагалися публічності, від фракції “Самопоміч” звернулися до Головнокомандувача щодо ситуації в Широкіно, нагадавши досвід і Іловайська, і ДАП. Крім того ключову роль зіграла позиція мешканців Маріуполя”, – констатує він.

Нардеп наголосив, що у ситуації коли очікується наступ окупантів та бойовиків, підрозділи з високим рівнем підготовки мають знаходитися у зоні АТО.

“Ми не втручаємося у питання військового командування, але я як перший заступник голови парламентського комітету з питань безпеки і оборони впевнений, що зараз рішення командування мають прийматися на основі реальної оцінки ситуації, а амбіції мають бути поставлені на другий план”, – зазначає Семенченко.

Він зазначив, що Батальйон НГУ “Донбас” приступає до виконання завдань, в першу чергу протидиверсійних заходів, і готовий виконувати задачі у будь-якій бойовій точці, у якій вкаже командування.

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(13) ["name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["slug"]=> string(7) "defense" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(13) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(127) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(13) ["category_count"]=> int(127) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["category_nicename"]=> string(7) "defense" ["category_parent"]=> int(1) }
Обороноздатність країни