Аваков та Деканоїдзе проігнорували засідання антикорупційного комітету, – Соболєв

Сьогодні Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, та голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе проігнорували засідання антикорупційного комітету Верховної Ради. Про це повідомив голова комітету, член фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.

Чиновники мали звітувати перед парламентарями про призначення Василя Паскала заступником голови поліції.

“Ми є представниками народу, яких запросили обговорити дуже серйозну тему – призначення до нової поліції людей Захарченка. Захарченко призначив керувати Паскала всім карним розшуком – це дуже важливий напрямок. Він відповідав за все, що коїлось у МВС. Зараз він став заступником голови всієї поліції. Виникає ризик, що цей проект стане таким, якою була міліція”, – заявив Соболєв.

Однак, пояснити таке рішення міністр та голова поліції не зглосилися. Натомість, парламентарі попереджують про ризики відмови від комунікації з суспільством.

“Якщо не працюватимуть парламентські методи, працюватимуть вуличні. В цьому суспільстві більше не вийде уникнути відповідальності. Всі люди, які дискредитували себе, як до так і після Євромайдану мають покинути владу. Жодна фракція не має уникати відповідальності, має бути чітка відповідь, що робити з урядом, який провалив дуже важливі завдання, не зміг ні економіку запустити, ні корупцію зупинити, ні самому очиститися”, – попередив нардеп.

У п’ятницю, 27 листопада, о 9:30 активісти Громадського люстраційного комітету вийдуть під стіни Міністерства внутрішніх справ з вимогою звільнити Василя Паскала з посади першого заступника голови Національної поліції України – начальника кримінальної поліції. Акція відбудеться за адресою: вул. Академіка Богомольця, 10.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини